U Ugljeviku se oko 13 časova desila tragedija kada se mladić utopio u bazenu.
Iz ugljevičkog Doma zdravlja navode da su dobili poziv u 13:23h, te da su za nekoliko minuta bili na mestu nesreće na bazenima.
Dodaju da je već bila u toku reanimacija mladića koju započeli prisutni lekari koji su se slučajno zatekli na bazenima, te da su oni nastavili reanimaciju 45 minuta, ali nije imao znakova života. Nakon toga je prebačen u hitnu pomoć, gde je konstatovana smrt, potvrdio je dežurni lekar Slobodan Marković.
Prema saopštenju Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina, utopilo se lice inicijala M.S. koji je rođen 2007. godine.
Očevici kažu da su danas bazeni bili puni. Uprkos brzoj reakciji prisutnih i medicinskog osoblja, koji su odmah započeli reanimaciju, nesretnom mladiću nažalost nije bilo spasa. Lekari su mogli samo konstatovati smrt.
BONUS VIDEO:
(BN/MONDO)