Stravičan snimak vršnjačkog nasilja razbesneo Hrvatsku: Grupa devojčica se iživljava nad vršnjakinjom (Video)

Strašan snimak vršnjačkog nasilja u Hrvatskoj uznemirio javnost. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: Facebook/udrugaroditeljizadjecu

Društvenim mrežama u Hrvatskoj širi se uznemirujući snimak vršnjačkog nasilja na kom se vidi kako grupa devojčica maltretira vršnjakinju. Na snimku se vidi oko 15 osoba, dečaka i devojčica, koji posmatraju i navijaju kako se maltretira jedna devojčica.

Grupa devojčica je naterala vršnjakinju da kleči i da im se izvinjava. Žrtva vršnjačkog nasilja se izvinila više puta nakon čega je grupa devojčica koja ju je maltretirala terala da to uradi iznova i iznova.

"Ovo su devojčice koje su terale drugu curicu da kleči, jer je mirna tiha i povučena, devojčica koja je pre 6 godina ostala bez tate Devojčica koja se našla u raljama okrutnih vršnjakinja koje ju pljuju na podu, šamaraju i okolo je 15-oro dece koje to gleda a ne reaguje", navodi se u opisu snimka.

Ispod snimka osvanuo je veliki broj komentara. Korisnici društvenih mreža su šokirani ponašanjem maloletnika, naročito jer su devojčice u pitanju.

"Žalosno je da je naša generacija dozvolila da nam deca toliko skrenu sa puta i da za njih nema posledica"; "Moraju da postoje posledice", glase samo neki od mnogobrojnih komentara. 

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

"SVE RADE POD SLOGANOM ZAŠTITE I INTERESA MALOLETNIKA" Anđelko Aćimović za Kurir televiziju: "Potrebne su ozbiljne promene u vezi takvih problema u školama" Izvor: Kurir televizija