Srpkinja platila 4.000 evra za 4 dana na Krku, ljudi u šoku: "Za te pare možeš u Meksiko 14 dana"

Srpkinja je na TikToku podelila iskustvo sa letovanja na Krku koje je platila 4.000 evra za četiri dana, a u komentarima su je zatrpali kritikama.
Foto: tiktok/printscreen/sandrastanojevic8

O lepotama Hrvatske ne treba trošiti previše reči. Svi već znaju da Hrvatska ima jednu od najlepših obala na svetu, koja svake godine privlači milione turista, a posebna priča su – ostrva.

Bila ona na južnom, srednjem ili severnom Jadranu, ostrva privlače mnoštvo gostiju koji se zadovoljni vraćaju kućama, a među njima je i Srpkinja Sandra Stanojević. Ona je na svom TikTok profilu podelila video sa Krka.

"Za samo 4.000 evra, moj muž i ja smo proveli četiri dana u Hrvatskoj, na ostrvu Krku. Aranžman nas je potpuno oduševio, a ostrvo je toliko simpatično i slatko da smo morali da rezervišemo još dodatnih pet dana. Ako i vi želite da posetite ovo ostrvo, toplo ga preporučujem", rekla je Sandra u videu.