Kobre podigle nivo zaštite predsednika Vučića na najviši nivo: Jedinice reagovale posle eksplozije gume

Kobre su odlučile da nivo zaštite predsednika Republike podignu na najviši mogući nivo.
Foto: Kurir

Specijalne jedinice Kobre, koje obezbeđuju predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića, nakon današnjeg incidenta, kada je u vozilu u pokretu, u kojem je bio šef države, došlo do eksplozije gume, odlučile su da nivo zaštite predsednika Republike podignu na najviši mogući nivo.

Sagledavši sve okolnosti i izuzetno opasnu situaciju kojoj je bio izložen šef države, ljudi zaduženi za njegovu bezbednost odlučili su da mere zaštite maksimalno pooštre.

Podsetimo, danas, dok je predsednik Vučić putovao ka Mokrinu, na automobilu u kome je bio, eksplodirala je guma. S obzirom na to da je bio ugrožen predsednik Republike, u toku je opsežna istrga službi bezbednosti.

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Aleksandar Vučić bio u kolima sa kog je otpala guma Izvor: Kurir

(Kurir/Mondo) 

Specijalne jedinice Kobre, koje obezbeđuju predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića, nakon današnjeg incidenta, kada je u vozilu u pokretu, u kojem je bio šef države, došlo do eksplozije gume, odlučile su da nivo zaštite predsednika Republike podignu na najviši mogući nivo