"On ima pridružene bolesti koje komplikuju stvari": Vučić se iz Kazahstana oglasio o stanju Ivice Dačića

Vučić komentarisao stanje Ivice Dačića.
Foto: TV Pink/Milos Tesic/ATAIMAGES

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nalazi se u dvodnevnoj poseti Kazahstanu i pred obraćanje srpskim medijima, govorio je za "Radio-televiziju Srbije" (RTS) o stanju Ivice Dačića, potpredsednika Vlade Srbije i ministra unutrašnjih poslova. Pomoćnik direktora za pulomologiju Spasoje Popević iz Kliničkog centra Srbije je saopštio danas da je Ivica Dačić i dalje u teškom stanju.

"Parametri su nešto bolji, ali je nezahvalno prognozirati. Kada su premeštali, pomerali, saturacija je pala, ali svi važni parametri su nešto bolji.

Ostaje se nadamo i da verujemo da će biti dobro. On ima neke pridružene bolesti i to komplikuje stvari. Nije lako, ali verujem u njega i u lekare“, izjavio je predsednik Srbije za Javni servis.

Da podsetimo, potpredsedniku Vlade Srbije i ministru unutrašnjih poslova Ivici Dačiću je završio u bolnici u sredu 25. februara nakon što mu je bilo loše na komemoraciji diplomati Vladislavu Jovanoviću. On ima obostranu upalu pluća i nalazi se u Kliničkom centru Srbije u Beogradu.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

"OVDE VIŠE NIJE REČ O POLITICI, VEĆ O POTENCIJALNOM UBISTVU" Saša Gajović o napadu na Vučića: "Svako nasilje mora biti nedvosmisleno osuđeno" Izvor: Kurir televizija