"Ovo ja plaćam!": Vučić poručio piće za sve, pa i sam uzeo pivo (Video)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se sinoć kod Inđije sa građanima koji pešače ka Beogradu na skup "Srbija jedna porodica". Uz razgovor i osveženje, predsednik je poručio piće za sve. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: Instagram/BuducnostSrbijeav

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se večeras nadomak Inđije sa građanima koji pešače iz Novog Sada i drugih gradova ka Beogradu kako bi prisustvovali velikom skupu "Srbija jedna porodica", koji će biti održan sutra na platou ispred Doma Narodne skupštine.

"Posle toliko pređenih kilometara, red je bio da malo odmore noge, saberu utiske i nasmeju se. Žuljevi prođu, ali ovakvo zajedništvo i dobro raspoloženje ostaju. P.S. Ako ne možes da ih pobediš, ti im se pridruži", napisao je Vučić uz snimak.

"Slobodno ti njima, odmaraće sutra do 12:00, nemoj da se napijaju, ali slobodno po jednu čašu i to", rekao je predsednik okupljenima na šta je dobio odgovor da su bile 2-3 pauze i da je na svakoj po jedno hladno pivo moralo biti.

Predsednik je na kraju poručio piće za sve, dok je on sam uzeo pivo.

"Ovo ja plaćam", rekao je predsednik.