"Malo je govorio, ali je ostao nesalomiv": Ratka Mladića posetili predstavnici Srbije, evo šta im je rekao

Predstavnici Srbije posetili su Ratka Mladića u haškoj bolnici, gde on već dve godine leži nepokretan. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: MARTIN MEISSNER POOL/EPA

Genrala Ratka Mladića, koji već dve godine leži nepokretan u haškoj pritvorskoj bolnici, posetili su predstavnici Srbije, a on je tokom te posete poručio "Srbija, majka", ispričao je njegov sin Darko Mladić.

On je rekao da je zdravstveno stanje generala Mladića i dalje teško i da nema nekih promena.

"Malo je govorio. Rekao im je: 'Srbija, majka'. To ih je najviše dirnulo da je u tako teškoj situaciji i dalje ostao nesalomiv", rekao je generalov sin Darko Mladić za Srnu, prenosi RTRS.

Darko Mladić kaže da je dobro što su ga posetile državna sekretarka u Ministarstvu za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Livija Pavićević i ambasadorka Srbije u Holandiji Marina Jovićević i što su mu dale podršku da izdrži.

Napomenuo je da će u petak, 31. jula, generala Mladića da posete i dva njegova ratna druga, jedan pratilac i jedan vozač.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

"MOGA OCA SAMO PALIJATIVNO NEGUJU I ČEKAJU DA UMRE" Ratko Mladić u dramatično teškom stanju - Vezan za krevet, ne može da priča Izvor: Kurir televizija

 (RTRS/MONDO)