"Lažni premijer, predsednik stranke čiji su kadrovi doveli do bankrota svako javno preduzeće u koje su ušli, danas se, dan nakon što se njegov bliski saradnik Lazarević pojavio pred tužilaštvom zbog optužbe da je odavao državne tajne Šarićevom klanu, setio Liberalno demokratske partije, koja je u svakom trenutku bila najveći protivnik njegove dugogodišnje sumanute politike", navodi LDP u saopštenju.

"I onda kada je kao mlad stasavao uz Slobu i Miru, i kada je sa Koštunicom rušio Ðinđića, i kada je izdao Koštunicu, i počeo da se grli sa Tadićem, i kada je prodao Tadića, a okrenuo se Nikoliću i Vučiću, LDP se borio protiv ovog lošeg komičara i njegove stranke", ističe LDP.

Ta stranka takođe navodi da je Dačić "pozive da tenkom brani Kosovo zamenio našom politikom i otišao u Brisel i to je jedino dobro što je uradio u svojoj dvadesetpetogodišnoj političkoj karijeri, od kojih je 23 proveo na vlasti".

Prema oceni LDP, Dačić je sakrio dosta stvari u svom životu, od kofera, Galenike, Srbijagasa, Dunav Osiguranja, ali one polako izlaze na površinu.

Ono što ipak ne može da sakrije je činjenica da je Liberalno demokratska partija i danas na drugoj strani u odnosu na njega i njegovu stranku.

LDP, kako ističe, "na ovaj nov pokušaj obmane bivšeg premijera i budućeg opozicionara reaguje sa prezirom. Suština je politika. Zbog toga nas ne impresionira Dačićeva neozbiljnost".

Zanima nas da na izborima plati cenu za političke promašaje - uništavanje banaka, fabrika lekova, privrede, ubijanje zdravstva i prosvete i mnoge druge. Bivši ministar policije, bivši saveznik Tadića i Vučića će morati da ode na zasluženo mesto u istoriji već 16. marta, naglasila je LDP.