Potraga za Milošem M., čiji je nestanak ranije prijavljen na teritoriji opštine Ub, uspešno je okončana. Mladić je lociran, živ je i nalazi se na sigurnom.
Nakon što je apel o njegovom nestanku upućen javnosti, veliki broj građana uključio se u deljenje informacija, što je ubrzalo potragu. Njegova porodica, zajedno sa nadležnim organima, izrazila je veliku zahvalnost svima koji su pomogli u ovim teškim trenucima.
"Miloš je pronađen živ! Zahvaljujemo svima koji su podelili informaciju o nestanku i time doprineli širenju svesti o nestalim osobama i bržem pronalasku nestale osobe", saopšteno je u objavi na društvenim mrežama.
BONUS VIDEO: