Pojedini vozači u svojim automobilima drže pajsere ili neke slične alate, zlu ne trebalo. Ali, u Americi ima onih koji u vozilima nose opasno oružje.
U opštem haosu koje je zahvatilo SAD, nakon što su policajci ubili Afroamerikanca Džordža Flojda, postoje ljudi koji koriste situaciju da napadaju trgovce, plajčkaju radnje. Za ovih nekoliko dana koliko traju protesti širom SAD (ali i u drugim zemljama u svetu), na kojima se traži da se konačno stane na put rasizmu i policijskoj brutalnosti, videli smo likove koji u svojim automobilima imaju luk i strelu, a najnoviji snimak pokazuje da pojedini koriste oružje iz naučne-fantastike.
Ljutii Amerikanac je istrčao iz automobila i krenuo na grupicu koja se zatekla na ulici u tom trenutku. "Šta hoćete? Krenuli ste na moj automobil!", urlao je dok je vitlao opasnim sečivom, poput Vulverina.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Tebe i takvih kao ti se niko ne plaši, Partizan ima preča posla od Kupa": Mijailović oštro odgovorio Čoviću