U Meksiku se danas zapalio balon koji leti na vreo vazduh i nastradale su dve osobe. Do požara je došlo kod drevnog astečkog grada Teotivakana.
Na društvenim mrežama pojavio se i snimak na kojem se vidi balon koji gori na oko 100 metara visine od zemlje. Na snimku se vidi osoba koja iskače iz korpe i pokušava da se spase.
Sve vreme čuju se vrisci, a u balonu se navodno nalazilo još osoba. Balon se nakon nekoliko trenutaka srušio, a policija i vatrogasci brzo su stigli na lice mesta.
(MONDO)
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Tebe i takvih kao ti se niko ne plaši, Partizan ima preča posla od Kupa": Mijailović oštro odgovorio Čoviću