U jutrošnjem napadu nožem u Londonu u Velikoj Britaniji ubijena je žena (24), piše britanski "San". Mladić star oko 20 godina je povređen u istom napadu, dok je policija uhapsila muškarca (44) koji je iskočio kroz prozor i tom prilikom je zadobio povrede.
Napad nožem dogodio se oko 7 časova jutros po lokalnom vremenu u Ulici Aksbridž roud u Hejzu. Na lice mesta brzo su stigli policija i Hitna pomoć, ali lekari nažalost ništa nisu mogli da urade da bi pomogli ženi koja je preminula na licu mesta.
Blizu nje pronađen je i mladić koji je zadobio povrede i prevezen je u bolnicu. Njegovo stanje trenutno nije poznato.
Osumnjičeni za napad je takođe završio u bolnici zbog iskakanja kroz prozor. Zasad nije poznat motiv sukoba, istraga je u toku.
BONUS VIDEO:

