![](/img/placeholders/placeholder-mondo.png)
"Moramo da se dogovorimo da proslava bude istog dana", rekao je papa Franja, predloživši da to bude druga nedelja u aprilu.
Katolički poglavar našalio se da je "skandalozno" da hrišćani danas razgovaraju ovako: "Moj Isus je vaskrsao na današnji dan, a tvoj će sledeće sedmice".
Predlog pape Franje podržao je koptski biskup Kamal Fahim Avad, koji je u intervjuu za italijansku "Stampu" rekao da bi to bilo fantastično, i dodao da mnogi vernici ne shvataju kako je moguće da je Isus Hrist po različitim crkvama uskrsnuo različitog dana, nekad nedelju dana kasnije, a nekada i mesec dana kasnije.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
Završen protest studenata u Kragujevcu: Petnaestočasovne blokade pod nazivom "Sretnimo se na Sretenje"