Hajdelberg: Zaleteo se autom na štand na Božićnom sajmu

Na Božićnom sajmu u Hajdelbergu jedan muškarac se autom zaleteo u štand. Dodajte MONDO u vaš Google izbor

On je, po svemu sudeći, popio previše kuvanog vina pre nego što se vratio na sajam po još jedno piće.

Lakše je povređen muškarac koji je radio na štandu u koji se pijani vozač zaleteo, preneli su nemački mediji.

Policija je saopštila da je u nesreći prouzrokovana šteta od 4.000 evra.