Anti-terorističke jedinice uhapsile dve osobe zbog napada u vozu: Opsadno stanje blizu Londona (Foto)

Uhapšene su dve osobe zbog napada nožem u vozu kod Londona.
Foto: JUSTIN TALLIS / AFP / Profimedia

Načelnik britanske saobraćajne policije Džon Lavles saopštio je da su uhapšene dve osobe zbog napada nožem u vozu kod Londona u Velikoj Britaniji, piše "Skaj Njuz". Incident se dogodio u vozu za Kembridžšir.

"Dvojica muškarca su u policijskom pritvoru. Radi se o 32-godišnjem tamnoputom Britancu i 35-godišnjem britanskom državljaninu karipskog porekla.

Oni su uhapšeni zbog sumnje na pokušaj ubistva. U ovoj fazi nema ničega što bi ukazivalo na to da je ovo teroristički incident i nepotrebno je spekulisati o uzroku ovog incidenta", saopštio je on.

Da podsetimo, u vozu za Kembridžšir je nožem napadnuto više od 10 osoba. Uhapšene su dve osobe, a intervenisale su anti-terorističke jedinice.

Pogledajte fotografije sa mesta napada u vozu u Londonu

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

(UZNEMIRUJUĆE) EKSKLUZIVNI SNIMAK NAPADA NA VRAČARU Napadač nosi dete, SPUŠTA GA, PA POTEŽE NOŽ NA PROLAZNIKA! Kamera sve snimila, poznato o kome je reč  Izvor: Kurir