Svi traže ovog manijaka: Širi se uznemirujući snimak bicikliste koji je prebio vozačicu (Video)

Zastrašujući snimak iz Portugala zgrozio je svet. Biciklista je na ulici brutalno pretukao i vukao za kosu ženu (37) jer mu je autom blokirala put. Napadač je pobegao i policija ga traži. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: X/@Anxiousvids

Zastrašujući snimak premlaćivanja žene na ulici zgrozio je ceo Portugal i u ovim trenucima traje intenzivna potraga za biciklistom koji je u ponedeljak uveče u potpunosti izgubio kontrolu.

Kao što se može videti na snimku koji je zabeležen na ulici u gradu Matosinjosu, razjareni muškarac je iz sve snage izudarao ženu koja je upravljala automobilom. Šake su počele da lete i pre nego što je sišao sa bicikla, a čovek se nije smirio ni nakon što je žena, pod silinom njegovih udaraca, pala na zemlju. Iako je pokušala da se skloni i odbrani od pomahnitalog muškarca, on nije prestajao, već ju je i na asfaltu divljački vukao za kosu i udarao šakama po glavi, sve dok ga nije okružilo nekoliko prolaznika i počelo da ga odvaja od nje.

Britanski "Dejli mejl" piše da se biciklista razbesneo jer je smatrao da automobil ove žene blokira put, a 37-godišnjakinja je prevezena u bolnicu, gde je utvrđeno da je zadobila lakše povrede.

Žrtva je potom podnela prijavu policiji, koja sada pokušava da identifikuje biciklistu koji je pobegao sa mesta užasa. Od pomoći će verovatno biti i to što se snimak masovno širi društvenim mrežama.

BONUS VIDEO:

This browser does not support the video element.

Podgorica tuča Izvor: MONDO