Niko nije ni slutio da su ovakve dve lepotice, koje važe za najpoželjnije, u vezi, a kamoli u braku. Marijana Varela, nekadašnja Mis Argentine i Fabiola Valentin, Mis Portorika, odlučile su da svoj emotivni odnos krunišu brakom i tom prilikom iznenadile su sve pratioce na društvenim mrežama.
Prema njihovoj objavi, devojke su se venčale 28. oktobra u Portoriku i obe su objavile emotivni snimak koji prikazuje njihove zajedničke trenutke. Marijana i Fabiola bile su obučene u belo, ljubav su slavile na stepenicama zgrade u kojoj su izgovorile subodnosno "da".
Inače, Marijana i Fabiola su se upoznale na izboru lepote Miss Grand International 2020, a svoju vezu su krile od javnosti. Iako su na početku razvile prijateljstvo, njihovo druženje preraslo je u ljubav koju su čuvale samo za sebe. "Nakon što smo odlučile da našu vezu držimo u privatnosti, otvaramo svoja vrata za poseban dan. 28.10.22", napisale su ispod snimka.
Tokom poslednjih nekoliko meseci često dele zajedničke fotke na društvenim mrežama. Varela je predstavljala Argentinu na izboru za Miss Universe 2019. i završila je na prvih 10 pozicija na Miss Grand International 2020. Ona je bila model za različite kampanje i takođe je radila na različitim inicijativama koje se bore protiv rodnog nasilja.
Fabiola je takođe dospela do prvih 10 na Miss Grand International 2020. Ona radi sa više agencija za modele, uključujući jedanaest u Majamiju. Pogledajte kako izgledaju njihovi trenuci, prosidba i venčanje:
Koja vam je lepša?
(MONDO)
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Tebe i takvih kao ti se niko ne plaši, Partizan ima preča posla od Kupa": Mijailović oštro odgovorio Čoviću