![](/img/placeholders/placeholder-mondo.png)
Najmlađa milijarderka na svetu Kajli Džener dala je sebi malo oduška od poslovnih obaveza, pa je izašla sa sestrom Kloi u čuveni restoran, stecište holivudske elite koje nosi ime popularnog japanskog šefa Nobua Matsuhisa.
Dok je Kloi za ovu priliku odabrala crni autfit od glave do pete, mini haljinu i s**i čizme iznad kolena, Kajli se odlučila za mladalačku plavu.
Poput sestre Kim, i najmlađa članica klana Kardašijan-Džener je odabrala tesno pripijenu haljinu, a novitet su umeci u kosi koje je skupila u visok rep.
Ipak, ono što se najviše dopalo njenim partiocima na društvenim mrežama jeste minijaturan tašnica napravljena od istog materijala kao i haljina. Ne možemo da kažemo da li je reč o nepoznatom brendu ili je modna kuća Žakemuš, koja se proslavila upravo ovim minijaturnim modelima, specijalno za Kalji napravila aksesoar.
Šta god da je u pitanju, torbica je svakako pobrala sve pohvale.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
Završen protest studenata u Kragujevcu: Petnaestočasovne blokade pod nazivom "Sretnimo se na Sretenje"