
Šorts koji otkriva guzu, mrežaste čarape, čizme do ispod zadnjice...
Jelena Karleuša fotografisala se u izdanju kakvo samo ona može da obuče, a njeni fanovi uhvatili su se za jednu "sitnicu" - "jesi li stvarno toliko niska ili su čizme previše duge", "mora da imaš baš kratke noge"... komentarisali su.
Inače, reč je o "Balmain" čizmama od koje koštaju 1.656 evra, a model je zapravo napravljen tako da bude blago nagužvan kada se obuje.
Čizme do ispod zadnjice su trenutno apsolutni hit, a mogu se kupiti u mnogim prodavnicama u Srbiji, a mogu se naći po ceni od 4.000 dinara i više.
Pogledajte slične čizme koje su "šetale" poznate lepotice:
Najnovije i najzanimljivije vesti iz sveta zabave, kulture, muzike, filma, lifestyle, putovanja i seksualnosti pratite na našoj Facebook stranici -MONDOZabava,kao i na Twitteru@Mondo_zabava.