Greška u dizajniranju hotela "25 hours Hotel Bikini Berlin" dovela je do toga da prolaznici mogu da zaviruju u toalete hotelskih soba.

Ovaj hotel ima samo 10 spratova, a s obzirom na to da su zidovi kupatila napravljeni od stakla, bilo koji prolaznik ima prilično detaljan pogled na to šta se dešava u hotelskim kupatilima.

Nakon nekoliko slučajeva kada su prolaznici slikali goste dok u toaletu vrše nuždu, hotel se osećao dužnim da upozori goste na ovaj problem, pa su istakli obaveštenje: "Molimo, budite pažljivi, majmuni nisu jedini koji gledaju".

Ako se pitate otkud odjednom majmuni u celoj priči, to je zato što se hotel nalazi u blizini zoološkog vrta u Berlinu.

Najnovije i najzanimljivije vesti iz sveta zabave, kulture, muzike, filma, lifestyle, putovanja i seksualnosti pratite na našoj Facebook stranici - MONDO Zabavakao i na Twitteru @Mondo_zabava.