![](/img/placeholders/placeholder-mondo.png)
SAD ima 13.142.997 registrovanih slučajeva infekcije virusom korona, nakon što je potvrđeno novih 143.333, saopštio je američki Centar za kontrolu i prevenciju bolesti (CDC). Da je reč o katastrofi nezapamćenih razmera, potvrđuje podatak da otprilike ovoliki broj ljudi živi u Kragujevcu.
U poslednja 24 časa od posledica infekcije umrlo je 1.210 ljudi, što je ukupno 265.166 smrtnih slučajeva. Podaci CDC-a ne održavaju nužno podatke iz pojedinih država.
MONDO vas poziva da poštujete preporučene mere – držite distancu, nosite masku i izbegavajte okupljanja, to je jedini način da se spreči širenje epidemije.
Budite bolje informisani od drugih, PREUZMITE MONDO MOBILNU APLIKACIJU.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Tebe i takvih kao ti se niko ne plaši, Partizan ima preča posla od Kupa": Mijailović oštro odgovorio Čoviću