ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Kakav početak - preokret Arsenala uz "7+"!

Autor mondo.rs

Lester vodio na "Emiratima" 2:1 i 3:2, ali je ostao praznih šaka u prvoj premijerligaškoj utakmici ove sezone...

Očekivali smo uzbuđenja, ali ovo je za početak bilo možda i previše: Arsenal - Lester 4:3 (2:2)!

Ako se po jutru dan poznaje, čeka nas sjajna sezona i mnogo utakmica za pamćenje u elitnom rangu engleskog fudbala.

Arsenal je na premijeri poveo već u 2. minutu, preko debitanta Aleksandra Lakazeta, a zatim su "lisice" preokrenule na 1:2 i 2:3, uz dva gola Džejmija Vardija.

Kada se njegov tim nalazio blizu ko zna kojeg lošeg starta u poslednjih šest-sedam godina, Arsen Venger napravio je "bingo" istovremenim uvođenjem u igru Arona Remzija i Olivijea Žirua, sredinom drugog poluvremena.

Velšanin je u 83. minutu izjednačio na centaršut Granita Džake, a reprezentativac Švajcarske asistirao je i dva minuta kasnije, kada je Žiru glavom posle kornera postigao pobedonosni pogodak - 4:3!

Posle svega, pišu se tri boda, a timu iz severnog Londona biće vrednija, utoliko što su osvojena uprkos nekim katastrofalnim greškama u fazi odbrane, gde su loše branili prekide, gubili lopte pred svojim šesnaestercem, loše markirali Lesterove napadače...