Eibar Betis Marko Dmitrovic odbranio penal.html

Dmitrović odbranio penal i ostavio Eibar u Primeri

Autor mondo.rs

Sjajna partija srpskog reprezentativca u pobedi nad Betisom.

Marko Dmitrović Izvor: Guliver/Getty images/Denis Doyle

Briga nije bila velika, ali sada je i svaka sumnja otklonjena - Eibar će i naredne sezone igrati u Primeri.

Pobedom nad Betisom 1:0 u 36. kolu, tim iz Baskije i teoretski je sačuvao status prvoligaša, pa će rasterećen u preostala dva duela do kraja sezone. Protiv Viljareala u gostima i Barselone kod kuće.

Strelac jedinog gola ove nedelje bio je Kote, lepum udarcem u nadoknadi prvog poluvremena, ali jednake zasluge za osvojena tri boda idu i našem reprezentativcu, Marku Dmitroviću. U 67. minutu je pokazao sjajan refleks i nogom odbranio penal Đovaniju Lo Selsu.

Imao je Dmitrović još nekoliko odličnih intervencija, kojima je potvrdio da ove sezone brani u životnoj formi i nagovestio da bi tokom leta mogao i u neki klub jači od Eibara.