• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne sme biti više od 25 MB.

Poruka uspešno poslata

Hvala što ste poslali vest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Fudbal

LIGA EVROPE: Ako Čukarički ispiše istoriju, ide na jug!

Autor mondo.rs
Autor mondo.rs

"Brđani" su saznali ime potencijalnog rivala u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Izvor: MN Press

Posle sjajne igre u dvomeču protiv Banantsa iz Jermenije (ukupni rezultat 8:0), fudbaleri Čukaričkog počeće ove nedelje dvomeč protiv Moldea.

Ako eliminišu Norvežane, "brđani" će igrati u 3. kolu protiv pobednika duela Aris (Grčka) - AEL Limasol (Kipar)!

Da bi se plasirali u tu fazu, igrači Aleksandra Veselinovića moraće da naprave uspeh kakav klub sa Banovog brda još nije postigao, jer u nokaut sistemu nikad nije preskočio dve evropske prepreke.

Put ka trećem kolu biće veoma težak, o čemu smo već pisali.

/Naredni rival Čuke: "Naplatili" Solskjera, pa trošili!/

Prvi meč Čukaričkog protiv Moldea biće odigran u četvrtak u Norveškoj, a revanš naredne srede u Beogradu.

Potencijalni parovi 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope:

Norčeping (Švedska) / Lepaja (Litvanija) - Hapoel Ber Ševa (Izrael) / Kairat (Kazahstan)
Torino (Italija) / Debrecin (Mađarska) - Šahtjor Soligorsk (Belorusija)/ Esbjerg (Danska)
Antverpen (Belgija) - Viktorija Plzenj (Češka)/Olimpijakos (Grčka)
Austrija Beč (Austrija) - Šamrok (Irska) - Apolon (Kipar)
Fejnord (Holandija) - Gabala (Azerbejdžan) - Dinamo Tbilisi (Gruzija)
Lehija (Poljska)/Brondbi (Danska) - Braga (Portugal)
Molde (Norveška)/Čukarički (Srbija) - Aris (Grčka) - AEL (Kipar)
Lokomotiva Plovdiv (Bugarska)/Trnava (Slovačka) - Strazbur (Francuska)/Makabi Haifa (Izrael)
Tun (Švajcarska) - Spartak Moskva (Rusija)
Alaškert (Jermenija)/FSCB (Rumunija) - Mlada Boleslav (Češka)/Ordabasi (Kazahstan)
Pjunik (Jermenija)/Jablonec (Češka) - Vulverhempton (Engleska)/Krusejders (S. Irska)
Mitjiland (Danska) - Rendžers (Škotska)/Progres (Luksemburg)
Marijupolj (Ukrajina) - AZ Alkmar (Holandija)/Haken (Švedska)
AEK Larnaka (Kipar)/Levski (Bugarska) - Gent (Belgija)/Vitorul (Rumunija)
Legija (Poljska)/KuPS (Finska) - Dunajska Streda (Slovačka)/Atromitos (Grčka)
Hagesund (Norveška)/Šturm (Austrija) - PSV Ajndhoven (Holandija)/Bazel (Švajcarska)
Rijeka (Hrvatska) - Čikura (Gruzija)/Aberdin (Škotska)
Ventspils (Litvanija)/Gzira (Malta) - Ženez Eš (Luksemburg)/Vitorija (Portugal)
Fehervar (Mađarska)/Vaduz (Lihtenštajn) - Flora (Estonija)/Ajntraht (Nemačka)
Konahs Ki (Vels)/Partizan (Srbija) - Malatijaspor (Turska)/Olimpija Ljubljana (Slovenija)
Domžale (Slovenija)/Malme (Švedska) - Utreht (Holandija)/Zrinjski (BiH)
CSKA Sofija (Bugarska)/Osijek (Hrvatska) - Budućnost (Crna Gora)/Zorja (Ukrajina)
Arsenal (Rusija)/Nefči (Azerbejdžan) - Bnei Jehuda (Izrael)
Lucern (Švajcarska)/K Klaksvik (Farska Ostrva) - Espanjol (Španija)/Stjarnan (Island)
Sparta Prag (Češka) - Trabzon (Turska)
Honved (Mađarska)/Univerzitatea Krajova (Rumunija) - AEK Atina (Grčka).

Komentari 4

Komentar je uspešno poslat.

Slanje komentara nije uspelo.

Nevalidna CAPTCHA

zoki pismeni huligan

Ajmo Čuka

q q

što bi mi bilo drago da prođu dalje

62

Ovi iz prvog kola velika fudbalska velesila

special-image

PRODAVNICA

SPORT PODCAST

SPORT KOLUMNE

Mondo

Najnovije vesti iz Srbije i sveta

loader