Joveljića krenulo u Frankfurtu: Još DVA gola

Autor mondo.rs

Mladi napadač koristi šansu na pravi način...

Izvor: Guliver/Getty images/Joosep Martinson

Dejan Joveljić se izvanredno uklopio u Frankfurtu!

Mladi srpski napadač je pre nekoliko nedelja stigao iz Crvene zvezde u Ajntraht, za sumu od oko 4 miliona evra i procente, ali malo ko je očekivao da će toliko brzo golovima "kupiti" poverenje trenera Adolfa Hitera.

Joveljić je postigao gol na meču protiv Jang Bojsa na pripremama, potom je u četvrtak bio strelac u takmičarskoj utakmici u Talinu, da bi u nedelju upisao još dva pogotka.

U meču protiv nižerazrednog austrijskog kluba Vels, koji je Frankfurt dobio rezultatom 7:0 (5:0), Joveljić se "raspucao" u drugom poluvremenu i postigao pogotke u 64. i 69. minutu na asistencije Kamade.

Prethodno je novi "prvi špic" Gonzalo Pasijensija postigao tri gola u prvom poluvremenu, dok se Joveljiću smeši mnogo veća minutaža nego što se u prvi mah činilo.