Mitar "overio" Blekburn, Fulam krenuo ka Premijer ligi

Autor mondo.rs

Tek drugi gol reprezentativca Srbije za klub od kraja januara...

Izvor: Guliver/Justin Setterfield/Getty Images

Tom Kerni doveo je Fulam u vođstvo u 35. minutu, a Aleksandar Mitrović u 81. minutu postavio konačan rezultat - 2:0 protiv Blekburna, u drugom kolu nove sezone Čempionšipa.

Fulam posle ispadanja iz Premijer lige želi da se ekspresno vrati u elitni rang, ali je prošle subote loše počeo takmičenje, izgubivši u gostima od Barnslija (1:0).

I ovog puta su tri boda "visila" sve dok reprezentativac Srbije nije iskoristio upornost Džoa Brajana i njegov centaršut sa leve strane sproveo u mrežu, sa udaljenosti od svega tri metra.

Mitrović je, kao i većina igrača Fulama, bio prilično indisponiran u drugom delu minule sezone, pa je od kraja januara, kada je u meču protiv Brajtona bio dvostruki strelac, pogodio mrežu samo jednom na 14 utakmica za bodove.