Videli ste nešto zanimljivo?

19.08.2019. / 00:43

Malatija se "naljutila" i odmah zasela na vrh

Autor mondo.rs

Tri dana nakon ispadanja od Partizana u kvalifikacijama za Ligu Evrope, na startu turskog prvenstva razbijen aktuelni vicešampion Bašakšehir.

Malatijaspor u četvrtak je u revanšu protiv Partizana ostala "kratka" za jedan gol i tako završila nastup u Evropi.

Ta eliminacija ne da nije poremetila njene igrače, nego im je dala dodatni motiv da dobro počnu takmičenje u turskoj Superligi.

Aktuelni vicešampion Bašakšehir, poslednjih godina konstantno jedna od najboljih ekipa u Turskoj, savladan je rezultatom 3:0, čime je Malatijaspor zajedno sa Sivasporom zasela na čelo tabele.

Gosti iz Istanbula su u 67. minutu ostali bez isključenog Kahvečija i vrlo brzo skliznuli u poraz.

Giljerme je u 68. minutu zatresao mrežu na asistenciju Bifume, u 88. je Brazilac asistirao Adisu Jahoviću, a tačku je iz kontranapada u nadoknadi vremena stavio Morike Fofana.