ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

I Radnički "srušio" Inđiju sa penala: "Zeleni" pali u donji dom

Autor mondo.rs

U 9. kolu Superlige Srbije Radnički kao gost pobedio Inđiju 1:0. Strelac jedinog kola Nermin Haskić u 12. minutu iz penala.

Sudija Igor Stojiljković dosudivši nepostojeći penal za Crvenu zvezdu u prošlom kolu, sprečio je Inđiju da se iz prestonice možda čak vrati i sa tri boda. Vodili su "zeleni" do 88. minuta, a onda su crveno-beli iz dva penala stigli do preokreta i pobede.

Ni sedam dana kasnije Inđija nije uspela da se oporavi…

Radnički iz Niša stigao je do sva tri boda na vrlo teškom gostovanju, a opet je odbrana povratnika u društvo najboljih kapitulirala posle penala.

Sudija Novica Anđelovski pokazao je u 11. minutu na kreč, da bi sa bele tačke siguran izvođač bio Nermin Haskić, kome je to bio treći pogodak u sezoni.

Inđija koja se u dosadašnjem delu prvenstva, protiv tri najbolje ekipe iz prošle sezone, pokazala kao odličan tim, nalazi se u teškom položaju, jer iz devet utakmica sakupila tek sedam bodova. Radnički je trenutno peti sa 16.