ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Voždovac pobedio Partizan, pa ISPAO od Teleoptika - i to na NESTVARAN način

Autor mondo.rs

Neverovatna penal serija tokom koje su fudbaleri Voždovca pomislili da su prošli, pošto je njihov golman odbranio udarac u pretposlednjoj seriji, međutim lopta se posle kontakta s njim ušunjala u gol... I onda odbrana golmana Teleoptika!

Kakav šok na "krovu" TC Stadion!

Fudbaleri Voždovca su ispali u šesnaestini finala Kupa Srbije od Teleoptika posle penala ukupno 10:9, i to nakon što su prošlog vikenda pobedili Partizan (2:1)!

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

U regularnih 90 minuta bilo je 2:2, da bi potom bilo viđeno osam penal serija u kojoj su uspešniji bili "optičari". Zanimljivo, golman Trkulja je u sedmoj seriji odbranio penal igraču Teleoptika, proslavio je, a onda je lopta ušla u gol...

U narednoj penal seriji igrač Voždovca je promašio, a Teleoptikov nije!

Pogledajte

00:25
Penal serija Voždovac - Teleoptik (SPORT)
Penal serija Voždovac - Teleoptik
Izvor: MONDO

Teleoptik je prethodno vodio od 13. minuta golom Kneževića, da bi Voždovac pogocima Krasića i Živojinovića "okrenuo" rezultat do 71. minuta, međutim tek potom je usledila drama... Teleoptik je na dva minuta do kraja izjednačio rezultat i odlučio da sve bude rešeno penalima.

Igrači dva tima su bili izuzetno precizni sa "kreča" i dvojica golmana su bila daleko od odbrana sve do opisane završnice.

Na Twitter nalogu Voždovca se naravno našlo prostora i za zanimljiv komentar.