Kakav šok na "krovu" TC Stadion!

Fudbaleri Voždovca su ispali u šesnaestini finala Kupa Srbije od Teleoptika posle penala ukupno 10:9, i to nakon što su prošlog vikenda pobedili Partizan (2:1)!

U regularnih 90 minuta bilo je 2:2, da bi potom bilo viđeno osam penal serija u kojoj su uspešniji bili "optičari". Zanimljivo, golman Trkulja je u sedmoj seriji odbranio penal igraču Teleoptika, proslavio je, a onda je lopta ušla u gol...

U narednoj penal seriji igrač Voždovca je promašio, a Teleoptikov nije!

Teleoptik je prethodno vodio od 13. minuta golom Kneževića, da bi Voždovac pogocima Krasića i Živojinovića "okrenuo" rezultat do 71. minuta, međutim tek potom je usledila drama... Teleoptik je na dva minuta do kraja izjednačio rezultat i odlučio da sve bude rešeno penalima.

Igrači dva tima su bili izuzetno precizni sa "kreča" i dvojica golmana su bila daleko od odbrana sve do opisane završnice.

Na Twitter nalogu Voždovca se naravno našlo prostora i za zanimljiv komentar.