"Čika Miša" posle Subotice: Mi smo igrali, a oni dali gol ni iz čega | Mondo Portal

IMATE PRIČU? Javite nam se.

"Čika Miša" posle Subotice: Mi smo igrali, a oni dali gol ni iz čega

Trener Radničkog smatra da je njegova ekipa bila bolja u duelu sa Spartakom i da je zaslužila tri boda.

Vicešampion Srbije nije uspeo da pobedi na gostovanju u Subotici. Radničku je na prolećnoj premijeri remizirao 1:1 sa Spartakom. Trener Nišlija Milorad Kosanović naglasio je da je "rezultat korektan na teškom gostovanju".

"Sve u svemu, remi je korektan rezultat za nas na teškom gostovanju u Subotici. Ipak, ostaje žal što nismo dali taj drugi gol. Nemamo mi mnogo vremena da ovo analiziramo. Uzeli smo bod, za vikend nam dolazi Čukarički i to je meč koji mi prosto moramo da dobijemo ako želimo da ostvarimo naš cilj. Ostaje nam da se dobro spremimo i taj duel dočekamo u najboljem mogućem svetlu", rekao je Kosanović posle utakmice.

Možda će vas zanimati

Kosanović smatra da je njegova ekipa bila bliža osvajanju tri boda.

"Bila je ovo odlična utakmica u kojoj su se nadmetala dva raspoložena tima. Mi smo veliki deo utakmice imali pod kontrolom. Primili smo gol bukvalno ni iz čega. Napadali smo i dozvolili da im jedna dubinska lopta otvori kontranapad posle kog smo izvadili loptu iz mreže. To je sve što su oni imali u prvom poluvremenu. Mi smo potom uspeli da se nametnemo igrom i da izjednačimo. U drugom poluvremenu smo igrali dobro, imali smo dosta mogućnosti da postignemo taj drugi gol koji bi verovatno značio i pobedu, ali smo napravili nekoliko graški u zadnjem pasu i to nas je koštalo dva boda. Imali su i oni u poslednjih 10 minuta dve šanse posle prekida, ali smo uspeli da se odbranimo", kazao je Kosanović.