Gde će Gonzalo Iguain? Prethodnih meseci, Argentinac je često medija transfer tračeva i priča o tome gde bi mogao da nastavi karijeru.
Kao i ranije, njegov otac je ponovo taj koji je odgovarao na pitanja medija.
Iguain se prvo kratko dovodio u vezu sa Atletik Bilbaom jer ima određenih korena iz Baskije, međutim klub sa "San Mamesa" je lako odbio tu mogućnost kao dovoljnu da bi potpisao za njihov klub.
A onda se u priči pojavio River Plejt.
Argentinci žele da vrate svog nekadašnjeg igrača, pominjali su da bi to bilo izvanredno za njih, ali čini se da to mišljenje ne deli igračev otac, Horhe Iguain.
"Ovo nije vreme za Gonzala da se vrati u River. On ima još godinu dana ugovora sa Juventusom i želi da to ispoštuje", rekao je Iguain stariji za "TNT Sports".
"Ne želim čak ni da razgovaram o tome sada jer je to samo fantazija. Evropsko transfer tržište je drastično drugačije od argentinskog i fudbaler kao moj sin trenutno ne može da se vrati u River", zaključio je Horhe Iguain.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Pakao i košarkaška Nigerija": Zoran Savić objavio snimak posle poraza Partizana u finalu Kupa
"Manje smo kukali, ružno je da se tako omalovažava": Zvezdin MVP Filip Petrušev traži više poštovanja