Možda ih na kraju sezone kazne, možda to dovede i do gašenja ekipe koja je skoro igrala Premijer ligu, a možda i sve bude u najboljem redu.

Nadamo se da će biti, jer su to igraći Vigana zaslužuju. Od kako se Čempionšip nastavio, oni su u fenomenalnoj formi. Danas su deklasirali Hal.

Možda će vas zanimati

Ekipa koja će naredne sezone verovatno ispasti u treći rang engleskog fudbala je došla na megdan Viganu i praktično je odigrala meč bez ikakvog pružanja otpora.

Već u drugom minutu je bilo 1:0, a između 27. minuta i poluvremena njihova mreža se tresla još ŠEST puta! Impresivno.

Pogodio je Kal Nejsmit, zatim Kifer Mur, pa Kiran Douel, a onda i Džamal Lov. Krenuli smo u nov krug, peti gol je bio delo Mura, mrežu je još jednom tresao Douel, a u nadoknadi prvog dela je Džo Vilijams povisio na 7:0!

Domaći fudbaleri su u nastavku meča spustili gas, pa je jedini pogodak postigao Douel. Stvarno nije bilo potrebe da se više trude.

Iako je dugo važio za jednog od favorita za ispadanje, Vigan je u impresivnoj seriji rezultata. On 10. februara do danas su upisali smao jedan poraz i četiri remija, a na poslednjih 11 mečeva imaju osam pobeda! U tom periodu su primili samo tri gola i to sve na meču protiv Brentforda.