Emisije
IMATE PRIČU? Javite nam se.

SUDIJE IZBACILE SARAJEVO IZ LIGE ŠAMPIONA: Žestoke greške, pa umalo tuča na terenu!

Teško je poverovati da se ovakvi propusti dogode na međunarodnom nivou.

Izvor: YouTube/Muha91

Fudbaleri Sarajeva ispali su u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona porazom protiv Dinamo Bresta (1:2), a nakon meča su grmeli da su oštećeni.

I to veoma opravdano!

Možda će vas zanimati

Pri rezultatu 2:1 za beloruskog prvaka, šampion BiH dao je u 55. minutu gol za izjednačenje, ali je arbitar sa Kipra Lukas Soteriju pogrešio i poništio taj gol Mersudina Ahmetovića na asistenciju pomoćnika zbog ofsajda.

A situacija nije bila ni blizu nedozvoljene. Pogledajte!

Sarajevo Dinamo Brest

I četiri minuta pre kraja ekipa bivšeg fudbalera Crvene zvezde Vinka Marinovića bila je po svemu sudeći oštećena. Soteriju u toj situaciji nije dosudio penal za goste, iako je jedan igrač Dinamo Bresta rukom dirao loptu dok je letela ka golu.

Pogledajte i tu situaciju.

Dinamo Brest Sarajevo

Gosti su posle utakmice bili izuzetno ljuti, pa su okružili kiparskog sudiju i tražili da im objasni greške koje je pravio.

Naravno, to im nije donelo ništa, jer je šteta već bila napravljena.