Voždovac se posle "uspavanog" početka sezone polako diže. Izabranici trenera Jovana Damjanovića odigrali su najbolju partiju u novoj takmičarskoj godini pošto su na "krovu" rutinski pobedili novajliju u najvišem rangu.

Gosti iz Gornjeg Milanovca bili su bespomoćni ovog popodneva: Voždovac - Metalac 4:0 (3:0).

Već u 10. minutu je povratnik Putinčanin postigao gol, bivši omladinac crveno-belih Pantović je duplirao prednost u 17. minutu, da bi treći pogodak bio viđen već do poluvremena kada je Ajdinović odlično reagovao.

Nije se na tome Voždovac zaustavio pošto je odlični Jovan Nišić, mladi reprezentativac, postigao gol u 59. minutu, što je njegov već treći ove sezone.

Ubedljivu pobedu videli smo i u Senti, a iznenađenje je što su je ostvarili gosti. Naime, Radnički je protiv TSC-a upisao ubedljivu pobedu (3:1) golovima Stoiljkovića, Kojića i Duranovića, pa će se Zoltan Sabo pošteno zamisliti pred obaveze u kvalifikacijama za Ligu Evrope protiv Steaue.

Danas je ostvarila i Inđija na gostovanju Radniku golom Ilića sa "kreča" u 44. minutu, dok je u nadoknadi vremena Spartak ostao bez tri boda.