BOLAN PORAZ FULAMA: Razbili ih oni preko kojih su ušli u Premijer ligu! | Mondo Portal

IMATE PRIČU? Javite nam se.

Nije dobro

BOLAN PORAZ FULAMA: Razbili ih oni preko kojih su ušli u Premijer ligu!

Autor Mladen Šolak

Zaista loš početak sezone ekipe Aleksandra Mitrovića.

Izvor: Tanjug/AP, Glyn Kirk/Pool AFP

Posle tri poraza u tri kola Premijer lige, Fulam je doživeo još jedan neuspeh.

U osmini finala Liga kupa, ekipa Skota Parkera izgubila je u duelu protiv Brentforda 0:3 (0:1), rivala koga je savladala u finalu plej-ofa za plasman u Premijer ligu.

Možda će vas zanimati

Dvostruki strelac za Brentford bio je Alžirac Said Benrahma, koji je pogađao u 62. i 77. minutu, a mrežu Fulama je prethodno "načeo" mladi finski napadač Markus Fors (21) u 37.

Srpski centarfor Aleksandar Mitrović ušao je pri rezultatu 0:1 u 46. minutu, ali nije uspeo da spreči poraz svog tima.

Fulam je ove sezone odigrao šest mečeva i doživeo četiri poraza. Dve pobede je ostvario upravo u Liga-kupu, u kojem je eliminisao Ipsvič (1:0), pa Šefild vendzdej (2:0). Sledeći meč odigraće u nedelju protiv Vulverhemptona u gostima, gde će pokušati da prekine neprijatan niz.