Vojvodina je pretposlednji učesnik četvrtfinala Kupa Srbije!
Branilac trofeja u masovnijem takmičenju pobedio je Proleter bez većih problema - 2:0 (0:0). "Stara dama" je imala daleko veći broj šansi u gradskom derbiju, a na kraju su pobedu doneli Čović u 61. i Zukić u 93. minutu utakmice.
Vojvodina je povela posle dobre akcije Vukadinovića koju je golom krunisao Čović, da bi u nadoknadi vremena Zukić iskoristio trenutak kada je golman Proletera izašao sa linije.
"Proleter je čvrsta ekipa i organizovana, lepo se brane, primili su najmanje golova uz Zvezdu. Hteli smo od početka da pobedimo, imali smo šanse koje nismo iskoristili, a poveli smo školskom akcijom. Posle nas je Bog nagradio da damo i drugi...", rekao je Lalatović posle meča.
"Teška utakmica, bio je Proleter dobar u prvom poluvremenu, ponavlja se meč protiv Partizana. Ostavili smo dobar utisak, a nema rezultata... Idemo napred", zaključio je Branko Žigić.
Osim Vojvodine u četvrfinale su za sada prošli još i IMT Novi Beograd, TSC, Spartak, Voždovac, Radnik i Partizan, dok je meč između Crvene zvezde i Rada pomeren je zbog obaveza prvaka Srbije u Ligi Evrope, pa će taj termin naknadno biti saopšten.
Budite bolje informisani od drugih, PREUZMITE MONDO MOBILNU APLIKACIJU.
Zvezda nastavila sa porazima u Evroligi: Mirotić ponovo koban za crveno-bele
Crvena zvezda ispada iz Top 6 Evrolige: Partizan može da sustigne crveno-bele, pogledajte tabelu
Janis Sferopulos digao glas na konferenciji: Svi nas vide na F4, a mi u istoriji nemamo pobedu u plej-ofu
Mirotić otkrio zašto je tražio da igra protiv Zvezde: Zbog njega je Olimpija pobedila u Beogradu
Katastrofa za Crvenu zvezdu, Džoela Bolomboja izneli sa terena: Nije mogao da hoda, svi se uhvatili za glavu