Vulgarno ponašanje fudbalera Crvene zvezde Marka Gobeljića i Gelora Kange bacilo je senku na proslavu crveno-belih u finalu Kupa.

Oni su skidali gaće ili se hvatali za međunožje prema kapitenu Partizana Vladimiru Stojkoviću i takvim skandaloznim gestom izazvali osudu mnogih - počev od svog trenera Dejana Stankovića.

Tim povodom u petak se oglasio i generalni direktor Crvene zvezde, Zvezdan Terzić, koji je u razgovoru sa novinarima takođe osudio ponašanje igrača.

"'Osudili smo ponašanje Gobeljića. Igrači Crvene zvezde moraju da budu primer mlađim igračima. Moramo da budemo primer, kao srpski brend, svim građanima i navijačima. Što se tiče ostalog, ne mogu da komentarišem igrače Partizana. Sport pripada sportistima, ali moraju da budu svesni uloge koju imaju. Biće kažnjen i Gelor Kanga! Moraju da znaju da se od njih očekuje drugačije ponašanje. Njihovo ponašanje nije bilo na nivou Crvene zvezde", rekao je Terzić.

01:49
Pobeda Crvene zvezde Izvor: MONDO/Nebojša Marković

Generalni direktor Crvene zvezde je u razgovoru sa novinarima govorio i o drugim temama, potvrdivši interesovanje šampiona Srbije za bombastična pojačanja - Aleksandra Prijovića i Marka Arnautovića.

Pročitajte njegovo obraćanje javnosti.

03:56
Zvezdan Terzić Izvor: Tanjug