SRBIN JE MAŠINA - NOVA MAJSTORIJA ZA LIGU ŠAMPIONA: Veljko opet razbija Bugare, dao golčinu pa se prekrstio! (VIDEO)

Veljko Birmančević jednostavno ne može da prestane da trese mreže.

Veljko Birmančević Izvor: Twitter/@PKamiondzija/Printscreen

U kakvoj je samo formi Veljko Birmančević! Novopečeni reprezentativac Srbije nastavlja da nosi tim na plećima.

Nakon pogotka u prvom meču, srpski internacionalac zatresao je mrežu i u revanšu protiv Ludogoreca i to iz slobodnog udarca i taj gol je i odveo Malme u Ligu šampiona!

Možda će vas zanimati

Malme je u prvom meču protiv šampiona Bugarske prošle sedmice slavio 2:0, upisao se tada golom bivši igrač Partizana i Čukaričkog, ali je onda Ludogorec stigao do ranog vođstva u 10. minutu preko Antona Nedjalkova.

Ipak, kada se činilo da će Bugari otići s prednošću na poluvreme, umešao se talentovani Srbin.

Faul na dvadesetak metara od gola Ludogoreca uzeo je da izvede baš Birmančević - njegov udarac jeste zakačio nekoga u živom zidu, ali je na kraju završio u mreži rivala za izjednačenje! Do kraja meča jeste Ludogorec stigao do 2:1, ali to je na kraju bila "Pirova pobeda".

Malme zato ponovo slavi Birmančevića, kojeg je i Dragan Stojković Piksi pozvao u reprezentaciju Srbije pred septembarske mečeve. Birmančević je bio strelac i u prvenstvu Švedske prošlog vikenda, pa ni selektor "orlova" nije imao tešku odluku da ga prvi put pozove u nacionalni tim.

Postanite deo MONDO SPORT zajednice na Viberu.