Kako se kampanja za izbor predsednika FK Partizan zahuktava, tako se i ime Momčila Moce Vukotića sve češće provlači kroz medije.

A, u medijima, Vukotić je u isto vreme čovek obe struje, aktuelnog predsednika Dragana Đurića i pretendenta za to mesto Sava Miloševića.

Navodno, Vukotić je Savino rešenje za mesto sportskog direktora, dok bi u isto vreme trebalo da bude kandidat Upravnog odbora crno-belih, ukoliko Đurić odustane od trke.

Šta sam Moca Vukotić misli o tome, rekao je za "Novosti":

"Ne postoji nijedan razlog zašto bih krio tako nešto da sam sa bilo kim stvarno pričao, pregovarao. Da je toga bilo, rekao bih otvoreno", naglašava Vukotić.

"Van sam svih događaja u Partizanu, 20 godina sam bio van zemlje, tek sam se vratio i zato ne želim da bilo šta komentarišem, niti da se mešam u sve što se dešava. Trenutno mi je odmor u prvom planu".

Vukotić prati rezultate Partizana, ali ne želi da ih komentariše.

"Gledao sam dve utakmice, međutim, o nekoj analizi i ocenama možemo da govorimo kada sve ovo prođe, kada se završi jesenja polusezona. Do tada, ne bih ni o tome da pričam. Jednostavno rečeno, nema razloga da bilo šta od toga ja komentarišem kada sam dugo odsutan iz Partizana", stav je Momčila Vukotića.

(MONDO)