IMATE PRIČU? Javite nam se.

PARTIZAN KAZNIO ZVEZDINE GREŠKE! Crno-beli dobli derbi i uvećali prednost na vrhu tabele!

U večitom derbiju omladinaca Partizan je savladao Crvenu zvezdu.

partizan omladinci Izvor: YouTube/Printscreen/FK Partizan Beograd

Omladinski večiti derbi pripao je Partizanu. Uspeli su da savladaju Crvenu zvezdu i da se dodatno odalje na tabeli (2:0).

Golove za crno-bele dali su Marko Milovanović i Janko Jevremović i to posle grešaka velikog rivala.

Možda će vas zanimati

Prve dve greške crveno-belih u 26. i 31. minutu nisu kažnjene, ali jese ona par desetina sekundi kasnije. Milovanović je sjajno završio akciju i u 32. minutu doneo prednost svom timu.

Krenula je Zvezda posle toga u ofanzivu, bacila je sve karte na napad i to nisu uspeli da materijalizuju. Domaći tim je imao korner, loše su to uradili, brzo je "sevnula" kontra, a to je surovo kaznio Jevremović.

Izašao je sam pred golmana i nije mu bilo teško da završi posao i stavi tačku na utakmicu.