Emisije
IMATE PRIČU? Javite nam se.

AU! CELA NEMAČKA PRIČA O GOLČINI SRBINA: Bajern ga se odrekao, on sad dao gol sa svoje polovine! (VIDEO)

Odakle je samo pogodio!

Cela Nemačka priča o Srbinu! Miloš Pantović je nastavio sa odličnim partijama u dresu Bohuma, a sada je dao najlepši gol svoje karijere.

Nekadašnji omladinac Bajerna iz Minhena već nekoliko godina igra za Bohum, a sada je u pobedio nad Hofenhajmom 2:0 dao svoj prvi gol u Bundesligi.

Možda će vas zanimati

Poveo je Bohum golom Novotnog u 66. minutu, a onda je u sedmom minutu nadoknade vremena Pantović dao gol sa svoje polovine terena!

Svi su pojurili u šesnaesterac Bohuma pa i golman Hofenhajma u nadi da će izjednačiti posle kornera, ali to se nije desilo.

Izbacili su defanzivci loptu napolje, a onda je do nje došao napadač iz Srbije. Pantović koji je rođen u Minhenu ali nastupa za mlađe selekcije Srbije je povukao kontru, a onda uočio praznu mrežu i pogodio je sa svoje polovine terena!