IMATE PRIČU? Javite nam se.

MESI IMA ZLATNU LOPTU, RONALDO REKORD ZA SVA VREMENA: Odlučio derbi i ušao u ISTORIJU svetskog fudbala!

Autor Mladen Šolak

Dao je 800, pa 801. gol u karijeri i doneo je Junajtedu "ludu" pobedu protiv Arsenala!

Kristijano Ronaldo Izvor: Profimedia

Nestvarni Kristijano Ronaldo doneo je Mančester junajtedu uzbudljivu pobedu 3:2 protiv Arsenala, svog nesuđenog kluba!

U nedelji u kojoj je bio besan na urednika Frans fudbalana dan dodele Zlatne lopte, Ronaldo je bio dvostruki strelac i tako je dao svoj 800, pa 801. gol u zvaničnim utakmicama!

Junajted - Arsenal 3:2 (1:1)
/Bruno Fernandeš 44', Ronaldo 52', 70'p - Smit Rou 13', Odegard 54'/

Kristijano je tako postao prvi igrač u istoriji fudbala koji je dostigao taj broj golova. Ovako izgleda večna lista: