IMATE PRIČU? Javite nam se.

SKANDAL! NAMESTILI UTAKMICU ZA PROLAZ U VIŠI RANG! Za minut dali dva gola, protivnici im se sklanjali (VIDEO)

Autor Nemanja Stanojčić

Neverovatne scene na fudbalskoj utakmici u Kolumbiji.

Nameštena utakmica u Kolumbiji igrači se sklanjali Izvor: Twitter/@samstreetwrites/screenshot

Potresa novi skandal fudbal u Kolumbiji. Utakmica za plasman u viši rang je očigledno nameštena.

Union Magdalena je savladala Ljaneros na gostovanju (1:2) i to posle neverovatnih dešavanja u dubokoj sudijskoj nadoknadi.

Možda će vas zanimati

Domaći tim je od 81. minuta imao prednost golom Ečeverije, a gosti su onda napravili nestvaran preokret golovima Gonzalesa u 95. i Segire u 96. minutu.

Ništa od toga ne bi bilo čudno da se igrači Ljanerosa nisu sklanjali protivnicima i tako im pomogli da zatresu mrežu.

Union Magdalena je tako obezbedio prolaz u viši rang sa tri pobede u nizu.

Postanite deo MONDO SPORT zajednice na Viberu.