Reprezentativci Srbije ove sezone tresu mrežu kao malo kada pre. Aleksandar Mitrović je stigao do čak 40 golova u Čempionšipu, Dušan Vlahović je postigao 23 gola u Seriji A, dok Dušan Tadić u Ajaksu ima 15 golova i 17 asistencija u svim takmičenjima.

A da će Dragan Stojković Piksi imate razloga za optimizam pokazao je i Saša Lukić, koji je u pobedi Torina protiv Specije postigao oba pogotka!

Torino je savladao Speciju 2:1 u 34. kolu Serije A, a za to je glavni "krivac" bio srpski vezista. Lukić je već u 4. minutu meča preuzeo odgovornost, kada je za njegov Torino bio dosuđen jedanaesterac.

Bivši igrač Partizana je pogodio za 1:0, a potom je u 69. minutu lepim udarcem sa ivice šesnaesterca duplirao prednost "bikova".

Na kraju je njegov saigrač iz reprezentacije Vanja Milinković-Savić ipak bio savladan, pošto je i Specija stigla do pogotka iz penala. Rej Manaj je bio strelac iz penala u 97. minutu utakmice.