Crvena zvezda je spremna za okršaj sa Mančester sitijem! Trener Barak Bahar je u vreme odigravanja utakmice u utorak dan ranije održao trening na "Itihadu", a MONDO je bio na licu mesta.
Mogli smo da vidimo da je ekipa bila podeljenja u dve grupe. Jedna grupa je trenirala u majicama za trening, druga u markerima, a nakon što su se zagrevali pred novinarima trener Barak Bahar ih je povukao na drugu stranu terena i sa njima radio na zamislima za sutrašnji meč.
Sudeći po najavljenom sastavu, ali i po svim najavama koje smo čuli kako od izraelskog stručnjaka tako i od Marka Stamenića pre meča, Zvezda ne planira da se brani. A evo kako se pripremala da napadne Mančester siti:
Na dan utakmice ekipa ne planira da trenira, tako da će ovo biti jedini put da su crveno-beli istrčali na teren pred premijeru u Ligi šampiona. Utakmica je zakazan za utorak od 21 čas.
BONUS VIDEO:
Šok za Zvezdu usred Beograda, poraz od Dubaija: Pukla stotka u Areni, Anđušić dominirao!
Zvezda pala ispod Partizana, dva tima na vrhu: Dubai napravio haos u ABA ligi, pogledajte tabelu!
Teška situacija u Partizanu, još jedan problem pred Evroligu: Saznajemo šta se dešava sa Karlikom Džounsom!
Boginje i problem s pasošem napravili haos Partizanu: Nove muke za Željka Obradovića!
"Ko god je gledao meč, shvatio je!": Dubai dobio Zvezdu, Sferopulos sve objasnio!