Posle ove pobede, desete u nizu, Partizan ima sedam bodova prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu koja ima meč manje.

KRAJ

Meč je završen, Partizan je pobedio sa 4:0!

MN Press Radnički Partizan

15:51

87' - PONOVO NIKOLIĆ!

Novi gol Nemanje NIkolića, Partizan vodi sa 4:0! Mladi Stjepanović je bio asistent.

15:47

83' - BAŽDAR JE BIO BLIZU

Mogao je Baždar odmah da se upiše u strelce, iz odlične situacije šutirao je pored gola.

15:46

82' - BAŽDAR I STJEPANOVIĆ NA TERENU, DULJAJEV ZAGRLJAJ

Saldanja i Menig su izašli, ušli su Stjepanović i Baždar. Igor Duljaj dočekao je Saldanju i Meniga i zagrlio ih je i tako potvrdio da je palo pomirenje između njega i Kvinsija.

Arena sport/screenshot

15:45

81' - SALDANJA POGAĐA

Severina je pogodio stativu, Saldanja je bio na pravom mestu, pratio je akciju i zatresao je mrežu, ovog puta je gol priznat - 3:0 za Partizan.

15:40

76' - RADNIČKI POKUŠAVA

Pokušava Radnički da smanji zaostatak i sa igračem manje. Ima posed, napada, ali bez ozbiljne prilike.

15:36

72' - OSTAJE ISTA ODLUKA

VAR provera je završena, Simović je dobio potvrdu da je bio ofsajd i da je pogodak poništen.

15:35

71' - PONIŠTEN GOL SALDANJE

Saldanja je pogodio za 3:0, ali je linijski sudija pokazao da je ofsajd. Na snimku se videlo da je Činedu pre toga dotakao loptu, tako da VAR soba proverava snimak.

Radnički Partizan (9).JPG
MN Press

15:34

69' - CRVENI ZA MITROVIĆA

Radnički će do kraja meča igrati sa desetoricom, Mitrović je dobio drugi žuti karton zbog faula na Saldanji.

15:27

63' - NIKOLIĆ ZA 2:0!

Nemanja Nikolić odmah je zatresao mrežu. Iz prvog kontakta sa loptom je pogodio, glavom je smestio loptu u gol - 2:0 za crno-bele.

15:26

62' - NIKOLIĆ MENJA NATHA

Ofanzivna promena Duljaja, ušao je napadač Nemanja Nikolić umesto veznog igrača Bibrasa Natha.

Radnički Partizan (14).JPG
MN Press

15:23

59' - ČINEDU!

Centimetri su delili Radnički od izjednačenja, Činedu je nadvisio sve, šutirao glavom i poslao loptu tik pored stative.

15:20

56' - ŽUTI ZA ŠĆEKIĆA

Posle Saldanje i Šćekić je dobio žuti karton u dresu Partizana.

15:17

53' - SEVERINA UMESTO KALULUA

Kalulu je sa bolnom grimasom odmahnuo glavom i rekao lekarima da ne može da nastavi meč. Zamenio ga je Severina.

15:15

51' - KALULU SE POVREDIO

Kalulu je krenuo po loptu, nije je osvojio i onda je ostao da leži na travi. Ušla je lekarska ekipa.

15:10

46' - KRENULO JE DRUGO POLUVREME

Počelo je drugo poluvreme u Kragujevcu.

14:52

POLUVREME

Završeno je prvo poluvreme, Partizan vodi golom Kalulua - 1:0.

14:48

44' - PRIPRETIO RADNIČKI!

Mogao je Radnički da izjednači, Činedu je bio najviši u skoku, ali je šutirao preko gola.

14:44

40' - PARTIZAN TRAŽI DRUGI GOL

Partizan želi  da postigne i drugi gol.

14:39

35' - PARTIZAN VODI!

Veoma lepa akcija Partizana, Saldanja je asistirao, Kalulu je gađao dalji ugao i pogodio, pokušaj parade golmana dodatno je samo ulepšao pogodak - 1:0!

Radnički Partizan (1).JPG
MN Press

14:36

31' - ŽUTI ZA SALDANJU, FAUL ZA PARTIZAN

Saldanja je u borbi za loptu udario u glavu protivničkog igrača, sudija Simović izvadio je žuti karton i pokazao ga napadaču crno-belih, a faul je dosuđen u korist Partizana i izveo ga je Natho.

14:32

28' - NOVA PRILIKA ZA DOMAĆINA

Nova prilika za domaći tim, centaršut i udarac glavom Gluščevića daleko pored stative.

14:29

25' - GLUŠČEVIĆ

Sa oko 20 metara Gluščević je šutirao, ali nije bilo prevelike opasnosti za Jovanovića.

14:25

21' - DOKTORI NA TERENU

Doktori su ušli na teren i ukazali pomoć Iliću koj ije morao na kratko i da izađe van terena. Vratio se u igru.

Mihajlo Ilić povreda
Printscreen/Arena Sport

14:23

20' - ILIĆ NA ZEMLJI

Mladi defanzivac Mihajlo Ilić je posle klizećeg starta i intervencije ostao da leži na travi u bolovima.

14:19

16' - SPOR TEMPO

Spor tempo u Kragujevcu, Napredak pokušava da dođe do poseda.

14:13

9' - FAUL U NAPADU

Radnički je krenuo u napad, Stojković je ostao da leži na zemlji, a sudija je pokazao da je faul u napadu.

14:09

5' - SALDANJA SE OPROBAO

Prva prilika na meču za Partizan posle kornera je Sladanja bio najviši u skoku, ali je lopta završila pored stative.

14:05

1' - POČELO JE!

Utakmica u Kragujevcu je i zvanično počela.

13:45

MEČ USKORO POČINJE

Meč u Kragujevcu počinje u 14 časova.

13:33

SASTAVI!

Evo za koje su se timove opredelili Feđa Dudić i Igor Duljaj.

RADNIČKI: Leković, Adžić, Bevis, Gluščević, Izečukvu, Mitrović, Ouidži, Ristić, Simovi, Čolović i Činedu.

PARTIZAN: Jovanović - Stojković, Ilić, Marković, Antić - Šćekić, Natho - Menig, Kalulu, Zahid - Saldanja.

Igor Duljaj
MN Press

13:30

Dobro došli u MONDO live!

Radnički 1923 i Partizan sastaju se od 14 časova u Kragujevcu na stadionu "Čika Dača". U pitanju je odložena utakmica četvrtog kola Superlige koju su crno-beli obavili zbog ranijih evropskih izazova. Ostanite uz MONDO, pratićemo meč iz minuta u minut.