IMATE PRIČU? Javite nam se.

PLS: "Sokolovi" leteli preko zvižduka

BASK pobedio Somborce, koji mnogo toga zameraju sudiji Matoviću. Teška povreda Đokovića iz Teleotika.

BASK je upisao 11. "trojku" u 16. kolu Prve lige Srbije. Lider je minimalnim rezultatom savladao Radnički u Somboru.

Međutim, domaći igrači, a naročito navijači, imali su svašta da kažu sudiji Milenku Matoviću. Smatraju da ih je više puta tokom utakmice oštetio.

Novi Pazar se probio na deobu trećeg mesta sa Radničkim 1923, koji ima meč manje, posle pobede nad Novim Sadom, čiji je otpor slomljen početkom drugog poluvremena - 2:0.

Teleoptik i Napredak su remizirali - 1:1. Međutim, golovi Punoševca za 0:1 u 13. minutu i Lukića za 1:1 u 45, ostali su u senci događaja iz drugog poluvremena.

Fudbaler Teleoptika Đoković teško je povređen. Njegov vrisak se prolomio Zemunom i mladi igrač je hitno prebačen u bolnicu.

Obe ekipe završile su utakmicu sa desetoricom, jer su isključeni Milošević kod Napretka i Karišik iz Teleoptika.