Tekstilac iz Odžaka je uspeo, igraće u Superligi naredne sezone! Malo mesto ka hrvatskoj granici, pored Srpskog Miletića, a preko puta Erduta sa druge strane reke imaće Superligaša! Nakon što je u prvom meču u Odžacima bilo 1:0 za Tekstilac u drugom je bilo 1:1 i Javor će ispasti u Prvu ligu Srbije.

Gol Markovića u 53. minutu sa bele tačke je rešio ovaj meč, pošto Javor nije uspeo da se vrati. Izjednačli su pogotkom rezerviste Dukurea u 75. minutu, ali to nije bilo dovoljno i pod naredne gdoine Odžaci će igrati Superligu!

Naravno njihov teren ne ispunjava ni najmanje superligaške kriterijume, pa će se videti kako će se ta situacija reiti i gde će Tekstilac igrati svoje utakmice. U drugom meču koji se igra za plasman u Superligu igraju Železničar iz Pančeva i Inđija.