KRAJ!

OLAF KRAAK/ANP ajaks - vojvodina slajder

Ajaks je pobedio Vojvodinu 1:0 golom Van de Bomena u 86. minutu.

22:19

90' - Još pet minuta!

Malo nade za Vojvodinu da izbegne poraz...

22:14

86' - GOL! 1:0 ZA AJAKS!

Velika šteta... Delovalo je da Vojvodina može da se odbrani, ali se previše povukla i gol daje rezervista Van de Bomen. Bio je to centaršut sa leve strane, Van de Bomen je skočio i nadvisio sve u odbrani Vojvodine, a Carević nije uspeo da interveniše. Moralo je bolje iz ove situacije!

22:14

83' - Promene!

Svih pet promena je napravio Farioli. Posle Berhojsa, Godtsa, Rijkhofa i Van de Bomena, ulazi i Banel. S druge strane Bandović se odlučio da se brani, pa tako ulaze još dva štopera - Korać i Đorđević. Izašli su Savićević i Crnomarković.

22:07

79' - Osvežava tim Bandović!

U igru ulazi Uroš Nikolić, a izlaze Bamidele.

22:00

72' - Stativa!

aleksa vukanović
Arena sport/screenshot

Aleksa Vukanović odmah u šansi, sa 16 metara ispred golmana, ali pogađa stativu... Kakva prilika!

21:58

70' - Ivanović!

Ne predaju se igrači Vojvodine, sada je Mihailo Ivanović raspalio sa 18 metara, ali brani Pasver. Pravo je to išlo u njega, šteta... Menja ga Vukanović.

21:54

65' - Vukan!

Malo su popustili napadi Ajaksa, sada je Savićević oprobao udarac, ali je izblokiran.

21:34

46' - Bez promena!

I odmah Hato dobija žuti karton...

21:18

Bez golova!

Napadao je i napadao Ajaks od 20. minuta, ali Vojvodina na poluvreme odlazi sa "nulom".

21:09

37' - Novi žuti!

Sada je i drugi štoper Vojvodine Sičenje dobio žuti karton. Umalo da posle faula Akpo dovede Ajaks u vođstvo... Previše šansi!

21:02

31' - Rasmusen!

Najbolji pokušaj do sada... Rasmusen je dobio loptu na desnom krilu, odlučio se na šut, a poslednjim naporima brani Carević!

20:55

23' - Naleti Ajaksa!

Posle šuta Forbsa, probao je i Fic-Džim, oba puta u okvir gola golmana Lazara Carevića. Dižu pritisak igrači domaćeg tima!

20:52

20' - Šansa? Ipak ne!

Bamidele je prošao po desnoj strani i izvukao je faul na desmom boku, međutim Serijev centaršut na sedam metara nikoga nije pronašao od fudbalera Vojvodine. Bila je ovo jedna od povoljnijih situacija, ali bez ikakvog učinka. Za sada mlaka atmosfera i na "Krojfu".

U međuvremenu Đorđe Crnomarković dobija žuti karton za faul koji pravi posle greške.

20:43

12' - Muška igra za sada!

Ajaks ima loptu i pokušava da "davi" Vojvodinu, ali vidi se da nijedna od dve ekipe nije još u takmičarskoj formi.

20:32

1' - Meč je počeo!

Srećno, Vošo!

20:29

Krećemo!

19:41

Stigli su sastavi!

AJAKS: Pasver - Renš, Šutalo, Bas, Hato - Fic-Džim, Henderson, Tejlor - Rasmusen, Akpom, Forbs.

VOJVODINA: Carević - Butean, Sičenje, Crnomarković, Baros - Poletanović, Petrović, Savićević - Bamidele, Zadi i Ivanović.

18:45

Dobro došli u MONDO live!

Fudbaleri Vojvodine večeras od 20.30 časova na "Johan Krojf areni" igraju meč drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv slavnog Ajaksa. Ostanite uz MONDO, pratićemo meč iz minuta u minut.