KRAJ!

IMT - Partizan 0:0, prvi kiks crno-belih u novoj sezoni Superlige!

22:00

90+8' - Drama!

Crno-beli i dalje u šoku zbog poništenog gola, nisu se približili golu IMT-a od tada.

21:55

Igraće se još osam minuta!

U međuvremenu i Bibars Natho dobija žuti karton zbog žestokih prigovora. Izgleda da je Marko Ivković isključio i Stanojevića.

21:53

90' - Gol ne važi!

fk partizan
Arena sport/screenshot

Lopta je pogodila u ruku igrača IMT-a, pa Markovića, a u nastavku akcije Severina je postigao gol. Zbog toga je poništeno.

21:50

88' - Biće VAR!

Crveni karton dobija Šćekić zbog protesta, a proverava se da li je bilo igranje rukom.

21:49

87' - Goool! 1:0! Vodi Partizan!

severina

Severina ovoga puta pogađa mrežu IMT-a, sjajno se snašao po levoj strani. Oteo je loptu rivalu i pogodio.

21:48

85' - Šansa!

Bio je u prilici Severina, ali njegov šut sa gol-linije izbacuje Konstatinov.

21:36

75' - Ulazi i Severina

Ušao je umesto Jovanovića, videćemo da li će u špic.

21:34

71' - Jovanović!

Opet je na mestu Jovanović, skinuo je drugi zicer igračima domaćina, sada Krstiću sa sedam metara!

21:24

63' - Promene

Zahida menja Nikolić, dok je promena i u IMT-u. Bastaja izlazi, na terenu je Glišić.

21:20

57' - Bolji fudbal!

Natho je umalo pronašao Zubairua na pet metara, pa minut kasnije kontra za Lutovca koga stiže Marković. Jači tempo!

21:10

47' - Prekid!

prekid partizan

Grobari su ubacili patike na teren i na kratko prekinuli meč...

21:06

Tri promene u Partizanu!

0MET9264.JPG
MN Press

Nije zadovoljan Stanojević onim što je video za sada u Zaječaru, izašli su Đurđević, Grimaldo i Jurčević ušli su Lazarević, Zubairu i Antić.

20:49

Poluvreme!

Bez golova u Zaječaru, ali bolji za sada IMT. Partizan bez prave šanse.

20:47

43' - Šansa!

Đurđević se ubacio po boku i "uveo" Trifunovića u šansu, imao je mladi igrač Partizana šansu da sa pet metara savlada Belića, ali je izblokiran, da bi posle toga bio dosuđen ofsajd.

20:36

31' - Lutovac!

Najbolja šansa na meču, Lutovac je poobegao Markoviću i izašao ispred Jovanovića, ali se dobro postavio golman Partizana i sprečio siguran gol. U ovom trenutku bolja igra IMT-a.

20:31

26' - I dalje ništa

Lepa atmosfera u Zaječaru, ali malo fudbala smo videli od dve ekipe.

20:19

15' - Mršavo za sada

Igra se uglavnom na sredini terena, Partizan još traži ritam, a na drugoj strani lopta je uglavnom kod Terzića, bivšeg igrača crno-belih koji je verovatno najveće pojačanje "traktorista" ovog leta.

20:04

1' - Počinjemo!

Utakmica u Zaječaru je počela.

20:02

Meč je malo kasnio!

Igrači su izašli na teren, a potom je održan minut ćutanja za preminulog sudiju Zorana Petrovića.

19:28

Gde se igra meč?

Youtube/ Fudbalski savez Srbije Stadion kraljevica, zaječar

IMT je domaćin na "Kraljevici" u Zaječaru.

19:27

Debi za Grimalda!

Novi fudbaler Partizana Grimaldo, koji dolazi iz Perua, debitovaće danas za crno-bele. Zauzeće mesto levog krila, dok je opet u napadu Jovanović. Mateuša Saldanje nema ni na klupi, što je na neki način samo potvrda da će se svakog trenutka odseliti iz Beograda. Za njega ima nekoliko interesenata.

19:24

Sastavi!

IMT: Belić - Bastaja, Batis, Popović, Konstantinov - Krstić, Zulfić - Terzić, Kurt, Lutovac - Popović

PARTIZAN: A. Jovanović - Đurđević, Marković, Mujakić, Antić - Ovusu, Zahid - Grimaldo, Natho, Trifunović - Đ.Jovanović.

19:17

Dobro došli u MONDO live

IMT - Partizan uživo prenos Arenasport livestream rezultat
MN Press

Partizan danas od 20 časova gostuje IMT-u u četvrtom kolu Superlige. Crno-beli dobro igraju na početku godine u domaćem prvenstvu i imaju maksimalan učinak od tri pobede, dok u Evropi im ništa ne ide od ruke. Tako će posle poraza od Lugana (1:0) u kvalifikacijama za Ligu Evrope probati da se iskupe navijačima.